Abdullah Almanya

Abdullah Almanya

Kağan bey bana öngördüğünüz olayları yaşadım harfiyen hepside çıktı. Sizi arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Siz işinin hakkını veren bu işi doğru düzgün yapan sayılı insanlardan birisiniz. Size eşim ve kardeşim için de başvuracağım saygılarımla Allah'a emanet olun.
Sende Yorum Yap
Nurcan İstanbul

Nurcan İstanbul

Hocam sayenizde uyku sorunlarımdan takıntılardan vesveseden gölgeler görmekten kurtuldum şuan çok çok iyiyim. Önce Allah sonra sizin sayenizde şifa buldum sizden Allah razı olsun Yüce Rabbim sizi bizim başımızdan eksik etmesin. Size hep dua edeceğim.
Sende Yorum Yap
Ahmet Belçika

Ahmet Belçika

Değerli hocam bana çok hakkınız geçti lütfen hakkınızı helal edin. Sizden yardım aldım ve evliliğim kurtuldu eşim evimize geri döndü. Sanki birbirimize yeniden aşık olduk. Size ne kadar teşekkür etsem azdır Ağustos'da Türkiye'ye gelince mutlaka sizi ziyaret edeceğim.
Sende Yorum Yap
Özge Denizli

Özge Denizli

Sizin sayenizde erkek arkadaşımla barıştık. Beni ailesi ile tanıştırdı ve evlenme teklif etti bunun için size minnettarım yorumda rumuz bir isim kullandım umarım bir sakıncası yoktur nasıl olsa siz beni biliyorsunuz. Siz işini hakkıyla yapan iyi ve güzel bir insansınız.
Sende Yorum Yap
Koray Ankara

Koray Ankara

Kağan bey sizden tekrar seans almak istiyorum bundan önce aldığım seansda bana söylediğiniz şeylerin hepside çıktı. Sizin ısrarla söylediğiniz benim bir türlü inanmadığım iş oldu bize iyi kazandırdı borçlarımın çoğunu bu sayede ödeyebildim. Size gerçekten minnettarım çok teşekkür ederim.
Sende Yorum Yap
Pelin İstanbul

Pelin İstanbul

Kağan hocam iyi ki sizden yardım almışız sizin sayenizde yıllardır çözülmeyen miras sorunlarımız çözüldü on senedir uzlaşmayan dayılarım ve teyzelerim sizden yardım aldıktan sonra birden bizimle barışıp uzlaştılar bazı yerler satıldı bazıları hala satışta Allah razı olsun sizden Kağan hocam.
Sende Yorum Yap
Buse İstanbul

Buse İstanbul

Kağan bey bana söylediklerinizde çıktı ve şok bir evlenme teklifi aldım ve 3 ay önce evlendim geçen aklıma geldiniz yorumları okudum bende sizden seans aldığım için yazılanlara şaşırmadım çünkü bende hala şoktayım. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
Sende Yorum Yap
Kubilay İzmir

Kubilay İzmir

Kağan hocam bana söylediğiniz 5 öngörüden 4'ü çıktı. 5. öngörünüzün çıkmasını bekliyorum 2019 sonunda olacağını söylemiştiniz biliyorum o da çıkacak bende o zaman buraya yazacağım yeni siteniz hayırlı uğurlu olsun size gönülden teşekkür ederim iyi ki varsınız.
Sende Yorum Yap
Kader Gaziantep

Kader Gaziantep

Saygıdeğer hocam tavsiyelerinizi dinledik sizden yardım aldık ve babamı ailemizi kurtardık. Önce Allah sonra sizin sayenizde babam kötü alışkanlıklarından kurtuldu anneme geri döndü bir yığın borçla olsun para bir şekilde ödenir sağlık ve huzur çok önemli bunu yaşadık.
Sende Yorum Yap
Hacer Zonguldak

Hacer Zonguldak

Kağan bey bana yaptığınız seansdan çok memnun kaldım kendimi buldum adeta çok değiştim artık hayata başka bir pencereden bakıyorum kime gittiysem yıllardır beni çıkmaza sürüklediler fakat siz bana gerçekleri söylediniz ve beni takıntılarımdan kurtardınız.
Sende Yorum Yap
Betül Ankara

Betül Ankara

Kağan bey bana bahsettiğiniz kişi ile tanıştım dediklerinizin çoğu çıktı 4 ay önce nişanlandım yakında düğünüz var evleneceğim. Yıllardır yaşadığım kısır döngüden kurtuldum 34 yaşında nihayet evleniyorum bunun için size çok teşekkür ederim iyi ki de size başvurmuşum.
Sende Yorum Yap
Tamer İstanbul

Tamer İstanbul

Kağan bey sizin söylediğiniz işi kurdum aklımda hayalimde yoktu 6 ay önce bana söylediğinizde çok şaşırmıştım hiç ihtimal vermemiştim fakat siz haklı çıktınız şuan işlerimiz gayet iyi başka illere de şube açmayı düşünüyoruz umarım hayırlı olur Allah sizden razı olsun.
Sende Yorum Yap
Gülay Kütahya

Gülay Kütahya

Bana söyledikleriniz birbir çıktı keşke sizi dinleseydim de acı çekmeseydim. Sizin de dediğiniz gibi erkek arkadaşım beni terk etti ve başka bir kızla evlendi. Benimle olması için neler neler yaptım bir tek siz bu iş olmaz o sizi terk edecek ve başkası ile evlenecek dediniz öylede oldu.
Sende Yorum Yap
Rasim Eskişehir

Rasim Eskişehir

Sizin sayenizde 7 yaşındaki kızım sağlığına kavuştu artık geceleri korkmuyor ağlayarak uyanmıyor ve her şeyden önemlisi konuşmaya cümle kurmaya başladı siz gerçekten çok iyi bir insansınız mevlam size sağlıklı ve uzun bir ömür nasip etsin.
Sende Yorum Yap
Nurettin Kayseri

Nurettin Kayseri

Değerli hocam bana dediklerinizin hepside çıktı, eşimle barıştık bir araya geldik yaklaşık 3 ay oldu. Yeni sitenizi gördüm yazmak geldi içimden sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır size başvurduğum zaman resmen yaşayan bir ölüydüm fakat şimdi sayenizde mutluyum Allah sizden razı olsun.
Sende Yorum Yap
Gülperi Almanya

Gülperi Almanya

Sayın kağan hocam anneme çok faydanız dokundu bu nedenle size çok dua ediyoruz ailecek size minnettarız. Annem artık korkmuyor panik atak geçirmiyor kendi kendine konuşmuyor delirmiş gibi olan o hallerinden eser kalmadı sayenizde sağolun size hep dua edeceğiz. Allah'a emanet olun.
Sende Yorum Yap
Mustafa Danimarka

Mustafa Danimarka

Kağan bey siz vesile oldunuz nişanlımla yeniden bir araya geldik sanki bir mucize oldu benden nefret eden insan biranda beni affetti yüzükleri geri taktık sizi nikah törenimize davet etmek istiyorum gelebilirseniz beni onurlandırırsınız.
Sende Yorum Yap
Ali İsviçre

Ali İsviçre

Hocam sayenizde eşimle barıştık iki gün önce eve döndü şimdi rabbime çok şükür gayet mutluyuz özellikle antalyaya hediyemle gelip sizi ziyaret edeceğim. benim yuvamı kurtardınız size ömür boyu minnettarım sağolun.
Sende Yorum Yap
Medine Isparta

Medine Isparta

Hocam size yürekten teşekkür ediyorum. Bana çok emeğiniz geçti kardeşimin hayatı sizin sayenizde kurtuldu. Neler çektiğimizi bizden başka kimse bilemez siz bize büyük bir iyilik yaptınız inanın bana hakkınız ödenmez sizden Allah razı olsun çok teşekkürler.
Sende Yorum Yap
Erkan Avustralya

Erkan Avustralya

Kağan hocam sizin sayenizde sorunlarımızdan kurtulduk size çok şey borçluyuz kaç yıldır uğraştık kimse hiç bir şey yapamadı siz 2 ayda bizi kurtardınız. Sizin ilminize saygım sonsuz Allah sizden razı olsun ellerinizden öpüyorum hocam.
Sende Yorum Yap
Serpil Almanya

Serpil Almanya

Sizi tesadüfen Youtube'da izledim sonra seans almak için size başvurdum beni terk eden ve iki yıldır başkası ile olan eşimin yıl sonu gibi geri döneceğini söylediniz eşim 28 kasımda bana geri döndü size çok teşekkür ederim.
Sende Yorum Yap
Ayşegül Samsun

Ayşegül Samsun

Kağan hoca işinin ehli ve bana göre Türkiye'deki tek başarılı medyum siyasi olaylarla ilgili depremlerle ilgili kehanetlerinin hepsini izledim ve pes dedim bizzat kendim seans aldım ve bana söylediği her şey çıktı teşekkürler başarılar.
Sende Yorum Yap
Osman Ankara

Osman Ankara

Kağan hocam sizin sayenizde yıllardır yaşadığım sorunlardan kurtuldum seanslardan sonra yaşadığım vesvese korku şüphe panik atak kötü rüyalar görmek gölgeler görmek gibi sorunlarım ortadan kalktı şuan çok iyim size çok teşekkür ederim.
Sende Yorum Yap
Yasemin Tekirdağ

Yasemin Tekirdağ

Kağan bey bana söylediklerinizin hepside birbir çıktı, nişanlımla barıştık 4 ay öncede evlendik. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizden razı olsun size sağlıklı uzun bir ömür diliyorum başarılarınız daim olsun dualarım her zaman sizinle.
Sende Yorum Yap
Sadettin Fransa

Sadettin Fransa

Kağan hocam sizin bana o kadar çok emeğiniz geçti ki, bunu kimse tahmin bile edemez. Yıllarca tedavi gördüm klinikte yattım ama nafile sizden sonra sağlığıma kavuştum akıl sağlığımı size borçluyum size hep dua edeceğim. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
Sende Yorum Yap
Mehmet Balıkesir

Mehmet Balıkesir

Kağan bey siz bu işi hakkı ile yapan yok denecek kadar az bir kaç kişiden birisiniz sizden Allah razı olsun beni kırmadınız bana umut oldunuz ve bir mucize oldu 12 yıldır çözemediğim problemim çözüldü sizden Allah razı olsun Kağan hocam.
Sende Yorum Yap
Edibe Eskişehir

Edibe Eskişehir

Sayın hocam önce yüce rabbimin sonra sizin sayenizde kızımın yuvası kurtuldu boşanmaktan vazgeçtiler dava düştü damat bey hatasını anladı bize söz verdi ve şimdi kendi evlerine taşındılar sizin sayenizde kızımın yüzü gülüyor.
Sende Yorum Yap
Fadime Hollanda

Fadime Hollanda

Hocam sizin sayenizde oğlum kurtuldu siz bir insanın hayatını kurtardınız bu ne demek olduğunu belki başkaları anlayamaz ama ben çok iyi biliyorum size her zaman dua ediyorum Allah size sağlıklı ve uzun ömür nasip etsin.
Sende Yorum Yap
Özgür İstanbul

Özgür İstanbul

Kağan hocam bana söylediklerinizin hepside çıktı kız arkadaşımla barışıp evlendik hayatımın en zor dönemlerinde siz bana çok yardımcı oldunuz hakkınızı ödeyemem size minnettarım başarılarınızın devamını diliyorum.
Sende Yorum Yap
Şükriye Almanya

Şükriye Almanya

Değerli hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır, sizden Allah razı olsun. Sizin sayenizde yıllardır çözemediğim sorunlarımdan kurtuldum, sizi herkese tavsiye ediyorum. Allah'a emanet olun hocam saygı ve sevgilerimle.
Sende Yorum Yap

Biz Sizi Arayalım