Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1- Medyum.Tv internet sitesi kamuoyunda Medyum Kağan olarak bilinen Oğuz Mutlu’ya aittir. Sitede bulunan resim, video, yazı, makale, web teması, eklenti gibi her türlü görselin lisans ve telif hakkı Medyum Tv, Medyum Kağan ve Oğuz Mutlu’ya aittir. Söz konusu görsellerin kopyalanması, çoğaltılması, alıntı yapılması, kaynak gösterilerek bile olsa başka bir yerde yayınlanması kesinlikle yasaktır. Medyum.Tv internet sitesindeki her hangi bir resim, video, yazı, makale yada içeriği kopyalayıp başka bir yerde yayınlayanlar hakkında 5846 sayılı kanun gereği yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz. Medyum.tv internet sitesini ziyaret eden her kişi yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

2- Medyum.Tv internet sitesini 13 yaşından küçüklerin ziyaret etmesi psikolojik açıdan sakıncalı olabilir. Bu ve benzeri durumlardan dolayı doğabilecek zararlardan Medyum.Tv internet sitesi sorumlu değildir.

3- Medyum.Tv internet sitesinde bulunan astroloji, metafizik, parapsikoloji, kehanet, fal, tarot, büyü, vefk, tılsım, muska, cin, şeytan, ruh vb. içerikler bilgilendirme amaçlıdır.

4- Medyum.Tv internet sitesi üzerinden faaliyet gösteren kamuoyunda Medyum Kağan olarak bilinen Oğuz Mutlu hekim değildir, hiç kimseyi tedavi etmez. Bu nedenle sağlık sorunlarınız için doktora gitmenizi tavsiye ederiz. Lütfen bize sağlık sorunlarınız için başvurmayın, aksi halde başvurunuz değerlendirmeye bile alınmayacaktır. Medyum Kağan, fal bakmaz, kurşun dökmez, muska yada büyü yapmaz. Bu ve benzeri amaçlarınız için bize başvuru yapmayın. Aksi halde başvurunuz reddedilecektir.

5- Kamuoyunda Medyum Kağan olarak bilinen Oğuz Mutlu, gelecekten haber vermez, geçmişte yaşadıklarınızı gözönünde bulundurup, doğum gününüze göre geleceğinizi yorumlar.

6- Seanslar yüz yüze ofisimizde yada Skype veya Whatsapp üzerinden görüntülü olarak yapılmaktadır. Bu nedenle seans talepleri internet sitemiz üzerinden kabul edilmektedir. Facebook, Twitter, İnstagram ve benzeri sosyal medya ağları, e-mail, mesaj (sms) vs gibi diğer tüm iletişim araçlarından yapılan seans başvurularını dikkate almıyoruz. Bu tür başvurularla ilgili tarafımız sorumluluk kabul etmez.

7- Medyum Kağan sosyal medya üzerinden hiç kimseye seans yapmaz. Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya ağlarından size kendisini Oğuz Mutlu yada Medyum Kağan olarak tanıtan ve sizden para talep eden hiç kimseye itibar etmeyin. Sosyal medya yada internet ortamında adımızı kullanan 3. kişilerle aranızda geçen hiç bir konu, alışveriş, yazışma ve iletişimden tarafımız sorumlu tutulamaz. Medyum Kağan olarak bilinen Oğuz Mutlu’dan seans almak için başvuruda bulunduğunuzda yukarıdaki bütün hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

8- Medyum.Tv internet sitesinde kişisel hiç bir veriniz toplanmaz depolanmaz ve 3. kişilerle paylaşılmaz. Medyum.Tv internet sitesine e-mail adresinizi kaydederek siteye yüklenen yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda da e-mail aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Söz konusu e-mail aboneliği wordpress eklentisi olup, siteye yeni bir içerik eklendiğinde program size otomatik olarak yeni içerikle ilgili mail gönderir. E-mail adresinizi, e-mail kayıt kutucuğuna yazarak kendiniz başlatır, dilediğiniz zamanda da aboneliği iptal edebilirsiniz.

9- Medyum.Tv internet sitesinde, site trafiğinin yoğun olduğu veya internetin yavaş olduğu zamanlarda sitenin hızlı açılması amacı ile her sitede kullanılan çerezlerin haricinde hiç bir çerez kullanılmamaktadır.

10- Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerdeki hiç bir yorum yayınlanmaz. Bu tarzda yorum yapanların IP adresleri alınarak avukatımız aracılığı ile yasal işlem başlatılır. Bu tür yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, yorumu yapan kişiye aittir. Medyum.Tv yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Suç teşkil eden yorumlar ve yorumu yapan kişilerin IP adresleri başta olmak üzere her türlü kişisel bilgilerinin adli makamlar tarafından istenilmesi halinde Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda söz konusu bilgileri adli makamlara vereceğimizi beyan ederiz. Medyum Tv internet sitesine yorum yaptığınız zaman yukarıda belirtilen hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

Medyum.Tv bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Medyum.Tv markası ve diğer markalar, http://medyum.tv alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Medyum.Tv’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Biz Sizi Arayalım