Darbe Girişimini 7 Ay Önceden Bildi
Play Video

Darbe Girişimini 7 Ay Önceden Bildi

29 Aralık 2015 tarihinde ”2016 yılı kötü ve zor geçecek bir yıl. Ülkemizde toplumsal öfke patlaması, çevre ve demokrasi konularında isyan, darbe ve ihtilal gibi durumlar söz konusu olabilir” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti 7 ay sonra 15 Temmuz 2016’da hain darbe girişimi ile gerçekleşmiş oldu. Hain darbe girişiminin hemen ardından sokaklara dökülen milyonlarca vatandaş demokrasi nöbetlerine başladı ve böylece de Medyum Kağan’ın dikkat çektiği bir başka kehaneti gerçekleşmiş oldu. 

17-25 Aralık Olaylarını Günler Önceden Bildi_Medyum Tv
Play Video

17-25 Aralık Olaylarını da öngörmüştü

13 Aralık 2013’de konuk olduğu canlı yayında ”Bu seçimlerden önce çok büyük kasetler çıkacak. ” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti 4 gün sonra 17 Aralık 2013’de gerçekleşti ve Türkiye güne bazı bakanlar, iş adamları, Bilal Erdoğan ve dönemin Başbakanı R. Tayyip Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarıyla uyandı. Kehanetlerinin gerçekleşmesi üzerine 20 Aralık 2013’de Sırlar programına tekrar konuk olan Medyum Kağan ”Ak Parti milletvekillerinden İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay istifa edecek. Kabine’de revizyona gidilecek 8-10 bakan neredeyse hepsi değişecek.” diyen Kağan’ın bu kehanetleri de 5 gün sonra gerçekleşti ve 25 Aralık 2013’de Kabine’de revizyona gidilirken 10 bakan görevden alındı. Aynı gün İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin istifa ederken 2 gün sonra 27 Aralık 2013 tarihinde de Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay Ak Parti’den istifa etti.

Melih Gökçek'in İstifa Edeceğini 3 Yıl Önceden Bildi
Play Video

Melih Gökçek'in İstifa Edeceğini 3 Yıl Önceden Bildi

31 Ocak 2014 Cuma günü Sırlar programına konuk olan Medyum Kağan ”Toplu istifalar başlayacak, seçim adayları değişecek, seçim grafiği yeniden şekillenecek. bir büyükşehrin belediye başkanı ipucu vermem gerekirse Twitter’ı çok kullanan bir belediye başkanı” diyerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa edeceği imasında bulunmuştu. Medyum Kağan’ın bu kehaneti 3 yıl sonra gerçekleşti ve 28 Ekim 2017’de Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa ettiğini açıkladı.

Seçim Sonuçlarını 18 Ay Önceden Bildi - Medyum Tv
Play Video

Seçim Sonuçlarını 18 Ay Önceden Bildi

14 Şubat 2014 Cuma günü konuk olduğu Sırlar programında ” biz bundan önceki kaset olaylarını da bilmiştik sizde göreceksiniz ki, Türkiye’yi geçici hükümetin yönetmesi bile gündeme gelecek. Akıllı bir adam ne demek istediğimi anlar.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti de 18 ay sonra gerçekleşti. Takvimler 28 Ağustos 2015’i gösterdiğinde Cumhuriyet tarihinde bir ilk yaşandı. Ak Parti tek başına iktidar olamadı, koalisyon hükümeti de kurulamayınca yeniden yapılacak erken genel seçimlere kadar ülkeyi yönetmek üzere geçici seçim hükümeti kuruldu. 

Play Video

Canlı Yayında ''Ölecek'' Dedi Bir Gün Sonra Öldü

10 Ocak 2014 Cuma günü konuk olduğu Sırlar programında ”Önümüzdeki günlerde İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron’u kaybedebiliriz” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti bir gün sonra gerçekleşti ve Ariel Şaron 11 Ocak 2014 Cumartesi günü hayatını kaybetti. Medyum Kağan daha öncede Kaddafi ve iki oğlunun göstericiler tarafından öldürüleceğini bilmişti.

Play Video

Kaddafi ve İki Oğlunun Öldürüleceğini de Bildi

25 Ağustos 2011 tarihinde Serihaber.biz haber sitesine verdiği demeçte ”Kaddafi ve iki oğlu göstericiler tarafından çok yakında öldürülecek.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti iki ay sonra gerçekleşti. Takvimler 20 Ekim 2011’i gösterdiğinde Kaddafi ve iki oğlu Libya’nın Sirte şehrinde göstericiler tarafında vahşice öldürüldü. 

Play Video

Dünya'nın En Büyük 5. Depremini de Bildi

24 Aralık 2010 tarihinde ofisinde düzenlediği basın toplantısında ”2011 depremler yılı olacak. Özellikle Pasifik’te 9 şiddetinde büyük bir deprem ve tsunami felaketi yaşanacak. Bu depremden sonra adeta dünyanın dengesi bozulacak.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti 2,5 ay sonra gerçekleşti. Tarihler 11 Mart 2011’i gösterdiğinde Pasifik ülkesi Japonya’da dünya tarihinin en büyük 5. depremi meydana geldi. 9 şiddetindeki depremden hemen sonra oluşan tsunami adeta taş üstünde taş bırakmadı. Yaşanan felaket 20 Bin insanın hayatını kaybetmesine neden olurken depremden sonra açıklama yapan uzmanlar dünya ekseninin 10 santim kaydığını açıkladı. 

Play Video

Depremi Noktası Noktasına Bildi

14 Şubat 2014 tarihinde konuk olduğu televizyon programında ”Ege’de Yunanistan ile Çanakkale’den Marmara Denizi’ne kadar olan bölgede 6.2 civarında deprem olacak.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti 3 ay sonra gerçekleşti ve 24 Mayıs 2014 tarihinde Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde 6.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. 6,2’lik deprem, İstanbul’da bile korku ve panik yaşanmasına neden  oldu. 

ABD'yi Vuran Felaketi 2 Yıl Önceden Bildi - Medyum Tv
Play Video

ABD'yi Vuran Felaketi 2 Yıl Önceden Bildi

05 Şubat 2016 tarihinde konuk olduğu televizyon programında ”2017’nin en büyük depremi Amerika’da olacak. Özellikle California eyaletinde meydana gelecek deprem sırasında o bölgede çok büyük bir kasırga, fırtına yaşanacak. Kasırga ve deprem arka arkaya gelecek.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti yaklaşık 2 yıl sonra gerçekleşti. Takvimler 07 Eylül 2017’yi gösterdiğinde California’ya sınırında Güney Amerika’da 8,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Ülke aynı anda saatteki hızı 290 KM’ye ulaşan İrma kasırgası ile mücadele ediyordu. Böylece Medyum Kağan’ın bir kehaneti daha noktası noktasına gerçekleşmiş oldu.

Play Video

Afrin Operasyonunu 4 Yıl Önceden Öngördü

24 Ocak 2014 tarihinde konuk olduğu televizyon programında ”Asıl tehlikeli dönem orada yani Suriye’nin kuzeyinde oluşturulmak istenen kürt bölgesi sözde paçavra devleti kurmaya kalkacaklar fakat Türkiye bu oyunu bozacak. Biz orada sahnelenmek istenen oyunu bozacağız.” dedi. Medyum Kağan’ın bu sözlerinden tam 4 yıl sonra 20 Ocak 2018 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye’nin kuzeyine Afrin’e askeri bir harekat başlattı. Türk askeri büyük bir başarıya imza atarak bölgeyi teröristlerden temizledi. 

Dolar Kehanetleri de Çıktı - Medyum Tv
Play Video

Dolar Kehaneti de Gerçekleşti

30 Aralık 2015 tarihinde 2016 kehanetlerini açıklayan Medyum Kağan ”2016 yılı ekonomik açıdan zor geçecek bir yıl özellikle Dolar ciddi anlamda yükselecek.” dedi. Medyum Kağan’ın bu kehanetinden 7 ay sonra Temmuz 2016’da yükselişe geçen dolar 2016 sonunda 3,91 TL’yi gördü. Böylece Medyum Kağan’ın bir öngörüsü daha gerçekleşmiş oldu. 

Play Video

Yerel Seçim Sonuçlarını 1 Ay Önceden Bildi

25 Şubat 2009 tarihinde konuk olduğu televizyon programında ”Ak Parti’nin bazı kalelerinde ciddi kayıplar olacak. Ak Parti bazı kalelerini kaybedecek.” diyen Medyum Kağan’ın bu sözlerinden 1 ay sonra 29 Mart 2009’da yapılan yerel seçimlerde Ak Parti 16 ilin belediye başkanlığını kaybetti. Böylece Medyum Kağan’ın bir kehaneti daha gerçekleşmiş oldu. 

Seçim Sonuçlarını 2 Yıl Önceden Bildi - Medyum Tv
Play Video

Seçim Sonuçlarını 2 Yıl Önceden Bildi

01 Ocak 2012 tarihinde Akdeniz Tv Ana Haber Bülteni’de ”Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın bir daha ki dönemde ya aday olmayacak yada seçimleri kazanamayacak, çünkü bir daha ki dönemde belediye başkanı Akaydın olmayacak.” diyen Medyum Kağan bu kehaneti 2 yıl sonra gerçekleşti. 29 Mart 2014’de yapılan yerel seçimleri Mustafa Akaydın kaybetti ve koltuğunu Menderes Türel’e kaptırdı. Böyle Medyum Kağan’ın bir kehaneti daha gerçekleşmiş oldu.

DTP'nin Kapatılacağını da Bildi - Medyum Tv
Play Video

DTP'nin Kapatılacağını Aylar Önceden Bildi

25 Mart 2009 tarihinde konuk olduğu televizyon programında ”DTP ile ilgili büyük davalar açılacak. DTP’nin 3 milletvekili tutuklanacak.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti 9 ay sonra gerçekleşti. Takvimler 11 Aralık 2009’u gösterdiğinde Anayasa Mahkemesi DTP’yi kapattı. Bazı parti yöneticileri tutuklanırken bazı milletvekilerine de siyasi yasak getirildi. 

Kerkük Savaşını 2 Yıl Önceden Bildi - Medyum Tv
Play Video

Kerkük Savaşını 2 Yıl Önceden Bildi

05 Şubat 2016 tarihinde konuk olduğu televizyon programında ”Irak’ın kuzeyinde bulunan bölgesel kürt yönetiminin birbirine girmesi gibi durum ortaya çıkacak.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehaneti yaklaşık 2 yıl sonra gerçekleşti ve takvimler 16 Ekim 2017’yi gösterdiğinde Irak ordusu, bölgesel kürt yönetimine savaş açtı. Bir hafta kadar süren savaşı Irak kazanırken kürt guruplar arkasına bile bakmadan kaçtı. 

Play Video

Suriye Savaşını Yıllar Önceden Bildi

07 Mart 2011 tarihinde katıldığı canlı yayında ”İran’dan tutunda İsrail’e kadar bütün Ortadoğu karışabilir. Suriye’de Esad’a suikast düzenlenebilir. Ortadoğu’da büyük savaşlar yaşanacak.” diyen Medyum Kağan’ın bu kehanetleri bir hafta sonra gerçekleşmeye başladı ve 15 Mart 2011’de Suriye iç savaşının fitili ateşlendi. Sonrasında yaşanan olaylarla Ortadoğu adeta kan gölüne döndü.

Biz Sizi Arayalım